کمپرسور های فراسکلد ایتالیا پیشگام در صنعت تهویه و تبرید

شرکت بزرگ و ثروتمند فراسکلد(فراسکولد/farscold) در سال ۱۹۳۶ تاسیس شده است و از ابتدا پیشگام توسعه تکنولوژی کمپرسور های برودتی بوده است.
فراسکلد یک شرکت ر یشه دار در ایتالیا است که با استفاده از تکنولوژی مدرن و کیفیت در ساخت محصولات نگاه به آینده دارد.

دیدگاه فراسکلد Frascold:

فراسکلد بر این معتقد است که کیفیت یک تلاش دائمی است و باید به منظور تامین نیازهای مشتریان انجام شود و به همین منظور این شرکت اعلام کرده است که تمامی کمپرسور های تولیدی این شرکت در اتاق های تست این کمپانی آزمایش می‌شوند.

مسیر فراسکلد Frascold از تاسیس تا به امروز:

1936-تاسیس شرکت در کشور ایتالیا

1980 الی 1990- رشد چشمگیر صنعتی

1990 الی 2000-کسب موفقیت های بین المللی

2016- جشن ۸۰ سالگی شرکت به همراه راه اندازی مجموعه های بزرگ کمپرسور سازی

و امروزه فراسکلد Frascold شرکتی است که به خاطر تجربه، منابع، فن آوری ها، و مهارت های کارکنان خود به طور جهانی عمل می‌کند.

کیفیت و خصوصیات محصولات فراسکلد Frascold:

کمپرسور های فراسکلد دارای راندمان بسیار بالا وصدای کمتری هنگام زمان کارکرد در مقایسه با استاندارد های بین المللی دارد و از رقبای خود در این زمینه پیشی گرفته است و این خصوصیات باعث شده است تا در اروپا کمپرسور های سیلندر پیستونی فراسکلد به قوی و با آرامش معروف‌ شوند و این شهرت به علت راندمان بالا و ارتعاش و صدای کم این کمپرسور ها است.

این کمپانی با داشتن طیف وسیعی از کمپرسور های برودتی (HFO,Co2,NH3 و …) پاسخگوی نیازهای متفاوت بازار و پیشگام در تکنولوژی های نو می‌باشد.

محصولات عمده فراسکلد Frascold:

فراسکلد محصولات زیادی در صنعت تهویه و تبرید دارد که می‌توان از معروف ترین آنها به یونیت کندانسور های سردخانه‌ای اشاره کرد.

و از پر فروش ترین محصولات به کمپرسورهای SemihermaticOpentypeReciprocatingScrew که شامل ۲۰۰ مدل مختلف با ظرفیت های متفاوت و تا ۱۴۰۰ کیلووات (ظرفیت برودتی)  می‌توان اشاره کرد.

فراسکلد Frascold در ایران:

کمپرسور های فراسکلد در ایران بیشتر بر روی محصولات درجه یک اروپایی دیده می‌شود محصولاتی همچون بستنی ساز های اروپایی و چیلر های معروف مانند چیلر های شرکت فراست Frost ایتالیا گرچه این کمپرسور ها در مقاطع زمانی مختلفی نمایندگی هایی در ایران داشته است (شرکت حرارتی برودتی نیکشرکت رادیران) اما این کمپرسورها به صورت عمده و مداوم وارد ایران نشده اند.

در حال حاضر نماینده فروش محصولات فراسکلد در ایران را  شرکت بوران دارد.

برای مشاهده لیست قیمت کمپرسور ها اینجا کلیک کنید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *